O společnosti

P&P Stavební společnost byla založena roku 2012 jako rodinná firma. Hlavním motivačním prvkem bylo zahájit činnost stavební společnosti, která půjde cestou osobní odpovědnosti vůči svým zákazníkům a co nejvíce aplikovat individuální a osobní přístup ke každému zákazníkovi zvlášť. Důvěra a následná spokojenost zákazníka v naší činnost je pro nás nejvyšší cíl a motivací pro všechny naše pracovníky.

Hlavním předmětem činnosti je provádění staveb v oboru pozemního stavitelství formou „na klíč“. Společnost poskytuje práce jak zednické, obkladačské, tesařské, pokrývačské, vodařské, elektrikářské atd.

Nově společnost poskytuje prodej obkladů a dlažeb na e-shopu, kde najdete veškeré obklady a dlažby vhodné pro realizace koupelen, bytových i nebytových prostor nebo bazénů od značek jako jsou RAKO,IMOLA,MARRAZI a další.

V úzkém kontaktu se společností jsou také zkušené týmy partnerů, jejíž cílem je serióznost, spolehlivost, vysoká kvalita a tím spokojenost všech zákazníků. Výsledky Našich realizací si můžete prohlédnout v Naší galerii či navštívit Naše stránky na facebooku viz níže.